Geslaagden VMBO 2010

De schoolexamens zijn weer voorbij, en voor de eindexamenleerlingen is de vakantie alweer begonnen. En vanmiddag werd ook weer bekend gemaakt wie er allemaal geslaagd zijn op het VMBO.

We hebben het lijstje schaamteloos van Dendron.nl gejat en hier voor jullie gedeeld:

Aan alle geslaagden: Van harte gefeliciteerd!


VMBO theoretische leerweg
Lisa van Aerts, Grubbenvorst; Anique Alards, Melderslo; Anouk Alards, Melderslo; Vera Beerkens, Grubbenvorst; Danny van den Berghe, America; Karolien Boker Sapan, Horst; Bart van den Bosch, Sevenum; Maud van den Bosch, Sevenum; Teun van den Brandt, Sevenum; Jill Brouwers, Broekhuizen; Ted Caspers, Horst; Nicole Coenders, Meerlo; Tom Coenders, Horst; Chiel Cornelissen, Meerlo; Daphne Cortenbach, Horst; Theuntje Cox, Horst; Els Cuppen, Horst; Lichelle Curvers, Broekhuizen; Merel Deenen, Oirlo; Cees Derks, America; Jelle van Dijck, Meterik; Ilja Donders, Meterik; Lianne Draak, Evertsoord; Yvon Duijkers, Castenray; Yoldas Dutkusu, Venlo; Lars Elbers, Horst; Job Emonts, Horst; Manon Engels, Horst; Amy van Gassel, Sevenum; Eva van Gassel, Sevenum; Jordi Geurts, Horst; Gwen Gommans, Sevenum; Jeroen van den Goor, Kronenberg; Milou Hagens, Horst; Husai Hakimi, Horst; Guy Heldens, Broekhuizen; Milou Hendriks, Horst; Femke Hermans, Sevenum; Juul Hermans, Sevenum; Evi Hesen, Horst; Cynthia van den Heuvel, Lottum; Mirjam Hoeijmakers, Swolgen; Ruud Hoeijmakers, Horst; Vivian Hoeijmakers, Horst; Ton van den Homberg, America; Mathijs van Hulzen, Sevenum; Esther Jacobs, Meterik; Fleur Jacobs, Sevenum; Harm Jacobs, Blitterswijck; Eva Jansen, Sevenum; Kiki Jansen, Sevenum; Roy Jansen, Meterik; Vronie Janssen, Sevenum; Danique Keijsers, Horst; Jelle Kleuskens, America; Marijn Kleuskens, Melderslo; Sander Kleven, Swolgen; Carly de Klijn, Meterik; Mathijs Kuijvenhoven, Grubbenvorst; Lisa Lemmen, Horst; Floris Lenssen, Hegelsom; Laurens Lenssen, Swolgen; Esmee Linders, Horst; Gemma Lindner, Wanssum; Stan Martens, Horst; Daniëlle Mooren, Hegelsom; Emmy Mooren, Meterik; Marieke Munten, Meterik; Brian Nabben, Swolgen; Stan Nelissen, Horst; Tervel Nešev, Horst; Max Nijssen, Grubbenvorst; Martijn Noppert, Grubbenvorst; Fardin Omarkheel, Hegelsom; Chiara Palmi, Swolgen; Rick van de Pasch, Sevenum; Thierry Pauptit, Meerlo; Joske Peeters, Horst; Rob Peeters, Blitterswijck; Natascha Poels, Melderslo; Mike Reijnders, Horst; Kevin Relouw, Sevenum; Josje van Rengs, Meterik; Ellen van Rensch, Horst; Jasmijn Riechelman, Melderslo; Tamar van de Rijdt, Sevenum; Esther van Rooijen, Horst; Quincy Rubie, Meterik; Donné De Ruijter, Horst; Sadaf Sardari Shahbolaghi, Hegelsom; Sigi Scheepers, Sevenum; Willem Selen, Kronenberg; Annemarie Seuren, Meterik; Patrick Seuren, Melderslo; Rens Seuren, Broekhuizenvorst; Gido Sijbers, Sevenum; Gertjan Simons, Horst; Aniek Smits, Melderslo; Lobke Smits, Sevenum; Michiel van Soest, Hegelsom; Peter Spreeuwenberg, Melderslo; Ruth Stiphout, Horst; Jolijn Swinkels, Blitterswijck; Robin Thielen, Broekhuizenvorst; Tim Thijssen, Grubbenvorst; Mandy Verberkt, Horst; Maik Vermazeren, Broekhuizenvorst; Vinnie Vermeulen, Meterik; Nick Verstappen, Horst; Lisa Verweij, Meerlo; Marion Vlemmix, Horst; Guus Vullings, Horst; Noëlle van de Water, Broekhuizenvorst; Lonneke Wennekers, Grubbenvorst; Floortje Wijnands, Horst; Ivo Wijnen, Grubbenvorst; Pim Wijnhoven, Kronenberg; Dennis Wilbrink, Sevenum; Bas Willemse, Lomm; Paula Zanders, Horst; Koen Zeelen, Grubbenvorst; Monya Zeroual, Horst; Teun Zwets, Horst

VMBO kaderberoepsgerichte leerweg

Afdeling Bouwtechniek
Jelle Aben, Broekhuizenvorst; Dirk Bongers, Castenray; Thijs Janssen, Oirlo; Nard Joosten, Hegelsom; Joep Willems, Oirlo

Afdeling Elektrotechniek
Ramon Coenen, Meterik; Yme Custers, Lottum; Rens Janssen, Swolgen; Freek Linders, Hegelsom; Rick Sturme, Kronenberg; Dirk Thijssen, Hegelsom

Afdeling Metaaltechniek
Ruben van den Beuken, Horst; Rob Coumans, Horst; Dennis Cox, Broekhuizen; Patrick Cuppen, Horst; Loek ten Doeschate, Evertsoord; Boris Duijf, Horst; Remi Geurts, America; Lennart Gooren, Blitterswijck; Peter Henraath, Horst; Lex Steegs, Horst

Afdeling Verzorging
Kelly Aerts, Horst; Rick Baeten, Horst; Jessica Cox, Swolgen; Mirthe Cuenen, Horst; Dieuwertje Duijs, Venlo; Rob van Eekelen, Grubbenvorst; Joyce Faasen, Sevenum; Loek Hermans, Meterik; Michelle Janssen, Grubbenvorst; Juul van Leuven, Swolgen; Sjan van de Lisdonk, Melderslo; Nina van Megen, Broekhuizen; Robin Peeters, Sevenum; Joske Peters, Grubbenvorst; Aniek Pinners, Sevenum; Sanne Rutten, Melderslo; Patricia Smedts, America; Sjimmie Smeets, Swolgen; Dennis Spa, Sevenum; Nikky Straten, Grubbenvorst; Roel Verkoijen, Blitterswijck; Denise Vullings, Horst

VMBO basisberoepsgerichte leerweg

Afdeling Bouwtechniek
Marcel Arts, Hegelsom; Nard Baeten, Meterik; Roy Cox, Sevenum; Freek van Dooren, Evertsoord; Bram Geurts, Horst; Niels Gooren, Meerlo; Steff Hermans, Broekhuizenvorst; Rob Jacobs, Swolgen; Jordi Janssen, Horst; Dennis van den Munckhof, Horst;
Tom Pouwels, Melderslo; Mark Steeghs, Oirlo; Jordi Verheijen, Grubbenvorst; Juul Versleijen, Horst; Niels van der Vight, Meterik; Jan-Paul Westerbeek, Horst

Afdeling Bouwtechniek, Assistentenopleiding, MBO Niveau 1
Toby van Megen, Broekhuizen

Afdeling Elektrotechniek
Marc Basten, Grubbenvorst; Sander Duijf, Broekhuizenvorst; Tom Kluskens, Hegelsom; Emiel Peeters, Meterik; Geert Veenendaal, Horst; Alexander Volleberg, Horst;
Dennis Wijnhoven, Blitterswijck

Afdeling Metaaltechniek
Willem van den Aarssen, Grubbenvorst; Niels Alards, Melderslo; Patrick van den Bekerom, Tienray; Robbert van Dijk, Broekhuizenvorst; Noud van Hegelsom, Grubbenvorst; Boy Heufs, Kronenberg; Rob van den Homberg, America; Bart Keizers, Sevenum; Dennis Lenssen, Broekhuizen; Hannes Michielsen, Horst; Michel Schemen, Sevenum; Joep Verheijen, Broekhuizenvorst; Luk Wiedemeijer, Horst

Afdeling Verzorging
Melissa Ambrosius, Swolgen; Emiel Appeldoorn, Horst; Sanne Bartsch, Horst; Moniek Christiaens, Swolgen; Hellen Derks, America; Tessa Derks, Tienray; Lotte Dijkman, Tienray; Manon Emonts, Horst; Pien Gubbels, Horst; Glenn van Helden, Horst; Esmée Houben, Grubbenvorst; Fieke Jacobs, Meerlo; Daisy Janssen, Melderslo; Rick Janssen, Horst; Bo Kleeven, Horst; Joëlle Lenssen, Meerlo; Lisan Lenssen, Horst; Sharon Martens, Tienray; Imke Melief, Horst; Femke Mooren, Horst; Ilona van Ooijen, Melderslo; Anne Peeters, America; Anne-Floor Peeters, Horst; Clim Peters, Horst; Stijn van de Riet, Horst; Yvonne Stappers, Horst; Ilja van der Sterren, Horst; Paul Straten, Grubbenvorst; Marlie Thijssen, Meerlo; Malou Vriens, Horst; Maddy Wennekers, Velden;
Djamilla Wijnands, Meterik

NIL diploma
Rob Coumans, Horst; Dennis Cox, Broekhuizen; Loek ten Doeschate, Evertsoord; Boy Heufs, Kronenberg; Bart Keizers, Sevenum; Rob van den Homberg, America; Remi Geurts, America

NIL praktijkverklaring
Niels Alards, Melderslo

Reacties

Kiejs schreef op :
Proficiat aan allen
Prepare For Trouble and Make It Double!
WillemJakobs schreef op :
proficiat allemaal!

morgen van 2 tot 3 is het aan de havisten
Kiejs schreef op :
+ VWO'ers
Prepare For Trouble and Make It Double!
WillemJakobs schreef op :
bin benejt hoep det dur toch wal un aantal personen tussen stoan die ik ken:P
Jory schreef op :
Voor iedereen die geslaagt is heb ik een mooie honkbalknuppel. Voor iedereen die geslaagd is: proficiat!
En tot die tijd... Bitterballen!
Strid schreef op :
Yeah!
Vandaag is mn zusje geslaagd!
Morgen krijgt mn broertje de uitslag!
En volgende week woensdag krijgt mam te horen of ze geslaagd is voor dr opleiding!
Feestweekje dus! :D
Strid schreef op :
Zoiets, gezellig is het zeker! :D
janwillem3488 schreef op :
Dit vond ik wel erg gisterenmiddag:
"Meest gebruikte woorden op Hyves tussen 14:00 en 15:00 uur. 1. geslaagt 2. geslaagd 3. gezakt"
Britske schreef op :
Hahaha, dan had meer dan de helft van de mensen die geslaagd zijn niet mogen slagen.