Geslaagd!?

Volgens mij heeft iedereen inmiddels wel het telefoontje gehad en is het voor de meesten hopelijk dan ook tijd om de boekentas (haha) weer uit de raam te hangen, en alle schriften en aantekenen ritueel te verbranden. (Tip: verbrand je boeken niet, dat kost teveel).

Alle geslaagden feliciteren wij natuurlijk, en dan met name alle dreksbakkers!

Op de site van het Dendron staat al een lijst met alle geslaagden, dus die hebben we maar even over genomen:


Gymnasium:
Henrik Beelen, Meterik; Juul Coumans, Horst; Ingrid van Dinther, Horst; Carlijn Eijking, Horst; Myron Fleuren, Horst; Berly de Groot, Tienray; Puk Gubbels, Horst; Rob Hermans, Lottum; Robin Houwen, Horst; Suzan Huijs, Broekhuizen; Ilse Janssen, Meerlo; Kim Joosten, Meerlo; Mandy van der Klij, Horst; Loes Linders, America; Kim van de Loo, Horst; Janske Tielen, Meerlo; Pauline Verhaegh, Sevenum

Atheneum:
Ingrid Alards, Oirlo; Rein Appeldoorn, Sevenum; Pauline Van den Beuken, Horst; Fabienne Bonten, Meerlo; Kristy Brouwers, Swolgen; Carlijn Camps, Sevenum; José Claasen, Horst; Thijs Craenmehr, Horst; Frank Dorssers, Sevenum; Loes Draak, Horst; Guido van Enckevort, Sevenum; Marly Engels, America; Jeanine Ewalds, Horst; Jim Frenken, Horst; Fieke Gielen, America; Renée Hanssen, Horst; Cécile van der Heijden, Meerlo; Nathalie Hendriks, Horst; Sabrina Hermans, Broekhuizen; Fieke Hoeijmakers, Horst; Hanneke Hoeijmakers, Hegelsom; Rosemarijn van Hoof, Broekhuizen; Linda Janssen, Horst; Loeki Janssen, Meterik; Rick Janssen, Sevenum; Rob Jenniskens, Sevenum; Petra Kellenaers, Hegelsom; Karim Klaassen, Horst; Ellen Kleeven, Sevenum; Dominique Lenssen, Meerlo; Kylie Lenssen, Horst; Martijn Lenssen, Hegelsom; Renate van Lijssel, Tienray; Etienne van der Linden, Lottum; Niek Litjens, Horst; Sergej Lojko, Lottum; Erwin Maas, Horst; Rik Mandemakers, Grubbenvorst; Bart Meijers, Lottum; Els Raedts, Sevenum; Bram Reijnders, Horst; Johnny van Rengs, Horst; Kees van Rengs, Meterik; Laura van Rengs, Meterik; Tim Riswick, Horst; Joost Roodbeen, Horst; Cheraine Rubie, Meterik; Evelien van Soest, Hegelsom; Elena van der Steen, America; Wieteke Theeuwen, Sevenum; Jessy van de Ven, Lottum; Marcha Verhaeg, Oirlo; Karin Vos, Horst; Sanne Vousten, Broekuizen; Anouk Vullings, Melderslo; Fieke Wagemans, Horst

Havo:
Diyari Al Houseini, Horst; Mara Alsters, Broekhuizen; Yvonne van Amersfoort, Hegelsom; Nadia Angenent, Horst; Joey Baeten, Horst; Herm Blenckers, Melderslo; Anouk Bos, Meterik; Tim Bosman, Tienray; Marlon Bovee, Broekhuizen; Johan Brouwers, Melderslo; Lydie Buijssen, Sevenum; Loes Claassens, Melderslo; Anique Clabbers, Sevenum; Mandy Cleven, Meerlo; Thijs Coenders, Sevenum; Sharley Crompvoets, Broekhuizenvorst; Kris Cuppen, Horst; Thijs van Dinther, Evertsoord; Sjors Driessen, Horst; Inge Duijf, Broekhuizenvorst; Lonneke Duijkers, Sevenum; Lisa Elbers, Horst; Esther van Enckevort, Sevenum; Jacqueline Geertjens, Horst; Annette Gerrits, Meerlo; Saskia Geurts, Horst; Niels Gommans, Lottum; Melina Haenen, Sevenum; Martijn Heesen, Sevenum; Judith van Heijst, Sevenum; Simone Hermans, Horst; Tjeerd Hermkes, Sevenum; Koen Hoeijmakers, Horst; Dennis Hoogers, Kronenberg; Yvonne van Horen, Horst; Laura Jacobs, Swolgen; Morris Jacobs, Horst; Iris Jans, Sevenum; Luuk Janssen, Horst; Richard Janssen, Horst; Sander Janssen, Tienray; Rick Jenniskens, Meterik; Wendy Jenniskens, Meterik; Maurice Keijsers, Tienray; Mark Keiren, Melderslo; Jules Kersten, Sevenum; Loes Kleeven, Horst; Ruben Kleijn, Grubbenvorst; Jelle Kobus, Horst; Tatjana Koster, Horst; Sandra Kuijpers, Horst; Ron van de Laar, Broekhuizenvorst; Marloes van der Linde, Broekhuizen; Julia Linders, America; Marguerite Linders, Horst; Jack Martens, Horst; Carly van Megen, Broekhuizen; Ilse Minten, Sevenum; Thijs Mooren, Meterik; Jesse van den Munckhof, Melderslo; Debbie Nabben, Horst; Kim Nelissen, Sevenum; Debbie van de Pasch, Horst; Suzanne van Ras, Meterik; Aniek Reijnders, Horst; Rianne Reijnders, Meterik; Stéphanie van Rens, Horst; Anne van Rijswick, Tienray; Dave van Rijswick, Tienray; Ellen van Roij, Meterik; Sefke Sanders, Sevenum; Sjors Schatorjé, Broekhuizenvorst; Kris Seuren, Horst; Maartje Smedts, Horst; Joep Smeets, Horst; Claudia Snellen, Castenray; Desmond Spreeuwenberg, Hegelsom; Koen Spreeuwenberg, Lottum; Anne van Sprundel, Sevenum; Maddy Thielen, Lottum; Frank Thijssen, Meerlo; Evelien Tielen, Hegelsom; Rachel Vallen, Hegelsom; Heleen Verbeek, Meerlo; Denise Verhaegh, Horst; Moniek Verstegen, Horst; Lea Vervoort, Tienray; Lars Vousten, Broekhuizen; Danny Vullings, Sevenum; Ike Weijs, Horst; Geertje Wijnen, Sevenum; Sjoerd Wijnhoven, America

VMBO theoretische leerweg
Chiel Achten, Horst; Jenny Aerts, Meterik; Nils Aerts, Swolgen; Lima Amiri, Horst; Ruud Appeldoorn, Horst; Stephanie Appeldoorn, Kronenberg; Merel Arts, Broekhuizenvorst; Wilke Arts, Horst; Chantal Baghuis, Grubbenvorst; Sjuul van den Bekerom, Horst; Vera van den Bekerom, Horst; Remy Bongers, Lottum; Lieke Boss, Grubbenvorst; Ferdi Bovee, Broekhuizen; Imke Camps, Broekhuizenvorst; Kyo Carlier, Venray; René Classens, Castenray; Justin Coenders, Horst; Mayke Coopmans, Grubbenvorst; Dennis Cox, Tienray; Maico Cox, Meerlo; Gijs Craenmehr, Meterik; Gerlinde Curvers, Broekhuizen; Judith Deckers, Melderslo; Sylvia van Deursen, Melderslo; Ilona Draak, Hegelsom; Lisa Duffhues, Horst; Rianne van Enckevort, Kronenberg; Tess van Enckevort, Evertsoord; Daphne Engels, Horst; Janice Feller, Venlo; Yvonne Geraats, Horst; Lindy Geurts, America; Lisanne Gommans, Sevenum; Cleo Gruntjens, Meerlo; Loes Gubbels, Grubbenvorst; Elham Hakimi, Horst; Steffie Hardt, Horst; Mike van Helden, Broekhuizenvorst; Femke Hendrikx, Lottum; Puck Hermans, Broekhuizen; Wouter Hermans, Meterik; Ilse Hoeijmakers, Sevenum; Marlie Hoeijmakers, Swolgen; Kristy van den Homberg, Meterik; Amy Houwen, Horst; Joy Hoveling, Grubbenvorst; Tim Huberts, Horst; Romé Huibers, Oirlo; Joyce Jacobs, Horst; Karlijn Jacobs, Swolgen; Zita Janssen, Horst; Nick Joosten, Horst; Rick Josephs, Horst; Dirk Kleeven, Sevenum; Huub Kleuskens, Meterik; Ahrend de Kruijf, Hegelsom; Nina Laureijs, America; Bart Lemmen, Sevenum; Kim van Leuven, Swolgen; Danique Linders, Hegelsom; Els Linders, Horst; Wilco Lindner, Wanssum; Anouk Lucassen, Sevenum; Rick Manders, Venlo; Ilse Masseling, Broekhuizen; Tom van Megen, Broekhuizen; Lisa Mertens, Sevenum; Jasper Mols, Sevenum; Adinda van Motman, Castenray; Ellen Neven, Sevenum; Chantal Nillesen, Meterik; Ken Peeters, Oirlo; Marcin Peeters, Broekhuizenvorst; Nard Peeters, Broekhuizenvorst; Kevin Peters, Grubbenvorst; Sill Raedts, America; Mariam Rasouli, Sevenum; Bonnie Reinders, Melderslo; Melissa van Rens, Melderslo; Saskia van Rens, Melderslo; Eva van Rijswick, Tienray; Moniek Roodbeen, Sevenum; Jan van Rooij, Sevenum; Martin van Rooijen, Horst; Ilona Rutten, Lottum; Ellen Schutte, Horst; Moniek Seijkens, Castenray; Jeroen Selen, Horst; Wendy Smedts, Sevenum; Renée van Soest, Lottum; Niek Stax, Horst; Karin Straatman, Sevenum; Lindy Testers, Broekhuizenvorst; Daisy Thijssen, Grubbenvorst; Luuk Tijssen, Horst; Simone Verbeek, Meerlo; Nick Vergeldt, Lottum; Eef Verhaegh, Grubbenvorst; Martijn Versleijen, Horst; Jeroen Vissers, Sevenum; Sandra Vissers, Horst; Dianne Vlemmix, Horst; Chiel Vullinghs, Kronenberg; Daniëlle Vullings, Horst; Lotte Vullings, Horst; Janet Wijnen, Sevenum; Tom Willemssen, Sevenum; Rianne Wilms, Horst; Sjors Witt, Hegelsom

VMBO kaderberoepsgerichte leerweg

Afdeling Bouwtechniek
Boy Wanten, Sevenum

Afdeling Elektrotechniek
Robin Broers, Meerlo; Rik Clephas, Sevenum; Nick Cox, Sevenum; Rik Groenen, Tienray; Sjors Hermans, Horst; Glenn Janssen, Horst; Jip Janssen, Sevenum; Stefan Kristal, Melderslo; Salem Najja, Horst; Sunny Rakhan, Horst; Denny Xhofleer, Meerlo

Afdeling Metaaltechniek
Jim Beerkens, Grubbenvorst; Koen Christiaens, Melderslo; Tom van Dooren, Sevenum; Pascal Eijking, Horst; Rens Janssen, Horst; Richard Kleijn, Grubbenvorst; Rick Seijkens, Horst; Peter Wijnhoven, Broekhuizenvorst

Afdeling Verzorging
Yvonne van Beek, Sevenum; Myrthe Cortenbach, Horst; Fleur van Dooren, Broekhuizenvorst; Teun Hendriks, Grubbenvorst; Dianne Hendrix, Lottum; Ank Hermans, Horst; Ramon Houben, Grubbenvorst; Patty Huijs, Horst; Ylva Janssen, Sevenum; Roel Josten, Grubbenvorst; Nicole Kallen, Melderslo; Denise van Kuijck, Horst; Tineke Kunst, Grubbenvorst; Lynn Lenssen, Hegelsom; Erik Middendorp, Horst; Michaela Mook, Broekhuizenvorst; Lisa Mooren, Horst; Maikel De Mulder, Horst; Steffie Philipsen, Horst; Yvonne van Rhee, Horst; Lieke Smits, Grubbenvorst; Anouk de Swart, Swolgen; Malou Theeuwen, Horst; Sharon Thielen, Horst; Eva Versleijen, Horst; Nayomi Vullings, Lottum

VMBO basisberoepsgerichte leerweg:

Afdeling Bouwtechniek
Michel Burgers, Meterik; Marthijn Coppers, Hegelsom; Jip Janssen, America; Maikel van Kuijck, Castenray; Roy Merkx, Swolgen; Jean Muakalituka, Venray; Michél van Ooijen, Melderslo; Nick Oosterveen, Grubbenvorst; Rick Philipsen, Castenray; William Rijs, Sevenum; Michiel De Ruijter, Meerlo; Johan Scheffer, Horst;

Afdeling Bouwtechniek, Assistentenopleiding, MBO Niveau 1
Randy Alaerds, Melderslo

Afdeling Elektrotechniek
Edwin Cornelissen, Broekhuizenvorst; Michiel Cox, Broekhuizen; Dion Giesen, Lottum; Erik Hesen, Horst; Mickey Juwett, Grubbenvorst; Kai Peeters, Broekhuizenvorst; Niels Peeters, Meterik; Kevin Riswick, Horst; Davy Seuren, Horst; Dave Wijnhoven, Sevenum

Afdeling Metaaltechniek
Roel van der Coelen, Meterik; Jouran Hanegraaf, Lottum; Son Janssen, Horst; Jeroen Koch, Grubbenvorst; Mitch Mulders, Grubbenvorst; Jimmy Peeters, Lottum; Mischa Raedts, Sevenum; Sjors van Rengs, Meterik; Krystian Roczniak, Grubbenvorst; Dennis Rutten, Melderslo; Funs Seuren, Horst; Maikel Verstraaten, Horst; Bas Vousten, Broekhuizenvorst

Afdeling Verzorging
Kim van den Aarssen, Grubbenvorst; Karin Beelen, Kronenberg; May Bouten, America; Maartje Buijssen, Hegelsom; Yvonne Buijssen, Sevenum; Tommie Claassen, Venlo; Lucy Cleven, Broekhuizenvorst; Floor Cox, Sevenum; Chantal Cuppen, Horst; Inge van Dooren, Sevenum; Kim Erps, Meerlo; Lieke Fleuren, Sevenum; Mara Gijsen, Sevenum; Ashley Harps, Horst; Sheila van Hees, Horst; Judith Heesen, Sevenum; Silvana Heldens, Horst; Inge Hoogers, Kronenberg; Priscilla Houwen, Horst; Rowan Huijs, Horst; Eva Jacobs, Swolgen; Mike Jacobs, Horst; Krissy Jakobs, Sevenum; Lieke Janssen, Horst; Robin Janssen, Horst; Kim Keijsers, Horst; Kim Keijsers, Lottum; Phil van de Laar, Grubbenvorst; Manon van Lieshout, Sevenum; Jenny Litjens, America; Selina Longstaff, Meerlo; Nikki van Meijel, Horst; Nellie van Mierlo, Swolgen; Maud van Oijen, Grubbenvorst; Kim Peeters, Horst; Ryanne Philipsen, Kronenberg; Lizzy Raedts, Sevenum; Bertie Rops, Evertsoord; Marly Smolders, Venlo; Inge Stappers, Horst; Manon Steeghs, Meerlo; Paul Verheijen, Broekhuizenvorst; Lian Vermeer, Meterik; Loraine Vorstermans, Kronenberg; Brechtje van de Water, Blitterswijck; Annet van Zadelhoff, Horst

NIL diploma
Son Janssen, Horst; Mischa Raedts, Sevenum; Dennis Rutten, Melderslo; Funs Seuren, Horst; Sjors van Rengs, Meterik; Jim Beerkens, Grubbenvorst; Koen Christiaens, Melderslo; Rens Janssen, Horst

Reacties